Dermatologia

lek. Agnieszka Iwanowska

Lekarz specjalista dermatolog-wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2022 roku otrzymała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa. Na co dzień pracuje jako starszy asystent w Oddziale Dermatologicznym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Wiedzę z zakresu dermatologii pediatrycznej zdobywała w Oddziale Dermatologii Dziecięcej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego oraz w Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Szpitalu Dziecięcym prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie. Umiejętności w zakresie dermatochirurgii i laseroterapii doskonaliła w Klinice Dermatologii w Szpitalu MSWiA w Warszawie oraz w Klinice Med-Laser w Lublinie.

Choroby i schorzenia, którymi najczęściej się zajmuje to diagnostyka wczesnego wykrywania nowotworów skóry, dermatozy zapalne, choroby włosów i skóry owłosionej głowy, choroby infekcyjne skóry i paznokci.

Dermatoskopia zmian skórnych stanowi szczególny obszar zainteresowania Pani doktor.

W swoich działaniach opiera się na aktualnych wytycznych postępowania i najnowszej wiedzy, uwzględniając indywidualne potrzeby każdego pacjenta. Konsultuje dorosłych i dzieci od  1 dnia życia.

Grafik przyjęć: czwartek od 15:30